Vysoká kvalita, atraktívne ceny!

Sme výrobno - obchodná spoločnosť, špecializujúca sa na výrobu tašiek a fólie (LDPE, HDPE, PP). Garantujeme atraktívne ceny, kvalitné výrobky a rýchlu dodaciu dobu!

Viac o Produktoch...

Naše produkty

Naša firma dodáva plastové a papierové tašky vo vysokej kvalite a za výhodné ceny, po celej Európe s dlhodobou tradíciou

PE Tašky

Tašky vyrábame s potlačou, alebo bez potlače vo viacerých farbách a veľkostiach.

Papierové tašky

Pre záujemcov dodávame aj papierové tašky, tlačené so sieťotlačou.

Čoho je schopná naša firma ?

LD – PYRAMIDA Slovakia s.r.o. je schopná zabezpečiť všetky požiadavky najnáročnejších zákazníkov. Svoj sortiment rozšírila s rôznymi druhmi papierových tašiek. Výroba plastových tašiek bola rozšírená o sortiment tašiek biologicky rozložiteľných . Ak máte záujem o cenovú kalkuláciu, kontaktujte nás. Ak potrebujete široký výber tašiek za nízke ceny, staňte sa našim partnerom!

Ladislav Nagy

Prečo voliť nás ?

Našim prvoradým cieľom je uspokojiť aj najnáročnejších odberateľov. Tým, že tašky dostanete priamo od výrobcu, môžeme Vám zaručiť prvotriednu kvalitu, bezkonkurenčné ceny ako aj rýchlu a pružnú dodávku. Ponúkame produkty v rôznej hrúbke, rôznych farbách a veľkostiach. Pre spokojnosť našich klientov sme schopní zabezpečiť bezkonkurenčné ceny. V obchodnom styku so zákazníkmi vytvárame partnerstvo, aby bola zabezbečená naša dlhodobá spolupráca.

Z našich partnerov

Naše vysoko kvalitné produkty sú výsledkom dlhoročnej skúsenosti, vrátane dvojstrannej komunikácie s našimi partnermi po celej Európe